Bilder hochladen

Friday 29 April 2011

Albanian Delegation arrives in Düsseldorf today

Departure: 15:00 
Arrival at Düsseldorf Airport: 19:15

Today the Albanian Delegation and the team around Aurela Gaçe will arrive in Düsseldorf for the start of the rehearsals on Sunday.
Albania's first rehearsal is set for Sunday, 1st May, from 11:20 - 12:00, right after Stella Mwangi from Norway finished.
From 12:10 to 12:30 the team will stay in the Viewing room and answer questions right afterwards in a press conference from 12:45 - 13:25.
The next Albanian rehearsal takes place on Thursday, 5th May.

3 comments:

 1. Your mode of explaining all in this paragraph is actually nice, all be able to without difficulty understand it,
  Thanks a lot.

  My blog post; buy properties

  ReplyDelete
 2. Nice blog here! Also your web site loads up
  very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
  I wish my website loaded up as fast as yours lol

  My web site :: the full details

  ReplyDelete
 3. Kur bëhet fjalë për martesën, divorcin, ndarjen apo ndonjë problem marrëdhënieje, unë rekomandoj Nënën Ellen, ajo më ndihmoi të rregulloja martesën time në më pak se tre ditë, familja ime është e bashkuar dhe e lumtur, e gjitha kjo falë këshillave dhe magjive të fuqishme të Nënë Ellen. Nëse jeni duke u përballur me ndonjë problem marrëdhënieje ose problem infertiliteti, thjesht kontaktoni nënën Ellen dhe shpjegoni situatën tuaj, ajo me siguri do t'ju ndihmojë. Ky është informacioni i kontaktit të nënës Ellen Email: ellenspellcaster@gmail.com
  WhatsApp: +2349074881619

  ReplyDelete