Bilder hochladen

Tuesday 26 April 2011

Aurela Gaçe in Balkan Music Awards


The winners of this year's Balkan Music Awards 2011
have been choosen , and the best song from Albania is "Origjinale " - a collaboration
between Aurela Gaçe and DR. Flori & Marsel and Albavision Summerhit 2010, which holds a record of almost 5 million views in a period of 10 months, being the most clicked Albanian video on Youtube.


The show will take place on the evening of 4 June in Sofia , and millions viewers will be able to enjoy an impressive show , Aurela and other artists will perform live on stage during the show.

5 comments:

 1. e dini se ku mund ta shohim balkan music awards ne televizion ? ne cilin kanal ? ju lutem te pergjigjeni.

  love Aurela <3

  ReplyDelete
 2. Hi there to every one, the contents present at this site are genuinely amazing for people knowledge, well, keep
  up the good work fellows.
  Also visit my homepage funnymariogames

  ReplyDelete
 3. Very shortly this website will be famous among all blogging and site-building people, due to
  it's pleasant content
  my site: errol denton

  ReplyDelete
 4. Kur bëhet fjalë për martesën, divorcin, ndarjen apo ndonjë problem marrëdhënieje, unë rekomandoj Nënën Ellen, ajo më ndihmoi të rregulloja martesën time në më pak se tre ditë, familja ime është e bashkuar dhe e lumtur, e gjitha kjo falë këshillave dhe magjive të fuqishme të Nënë Ellen. Nëse jeni duke u përballur me ndonjë problem marrëdhënieje ose problem infertiliteti, thjesht kontaktoni nënën Ellen dhe shpjegoni situatën tuaj, ajo me siguri do t'ju ndihmojë. Ky është informacioni i kontaktit të nënës Ellen Email: ellenspellcaster@gmail.com
  WhatsApp: +2349074881619

  ReplyDelete